Strona główna / Władze / Sołectwa
2019-05-20    

Miasto Ulanów i Sołectwa Gminy

 

Miasto Ulanów na prawach osiedla

 

SKŁAD RADY OSIEDLA

  1. Kamil Chmielowski – Przewodniczący
  2. Kamil Biesiadecki
  3. Przemysław Gleich
  4. Ryszard Kołodziej
  5. Franciszek Kopyto
  6. Bartłomiej Kowalski
  7. Tadeusz Kumik
  8. Przemysław Musiał
  9. Zdzisław Nikolas
  10. Tomasz Pityński
  11. Roman Pokora
  12. Teresa Pracownik
  13. Tomasz Puskarczyk
  14. Mariusz Straub
  15. Jerzy Wołoszyn

 

ZARZĄD OSIEDLA

  1. Kamil Chmielowski – Przewodniczący
  2. Teresa Pracownik – Z-ca Przewodniczącego
  3. Tomasz Puskarczyk – Sekretarz
  4. Zdzisław Nikolas – Członek
  5. Tomasz Pityński – Członek

 

 

Sołectwa:

Bieliniec

 

SOŁTYS:

Ewa Głaz

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Wiesław Członka
  2. Andrzej Kochańczyk
  3. Wacław Piędel
  4. Antoni Ślusarczyk

 

 

Bieliny

 

SOŁTYS:

Katarzyna Kowalska-Mroczek 

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Gabriela Jarosz
  2. Marcin Kowal
  3. Artur Ryczko
  4. Józef Skalny

 

 

Borki

 

SOŁTYS:

Józef Grabowski 

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Dorota Cebula
  2. Paweł Kania
  3. Kazimierz Piskorowski
  4. Ryszard Rękas 

 

 

Bukowina

 

SOŁTYS:

Andrzej Bieńko

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Grzegorz Małek
  2. Janusz Koń
  3. Joanna Mariańska
  4. Andrzej Małek

 

 

Dąbrowica

 

SOŁTYS:

Elżbieta Budzińska-Kozak

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Magdalena Bożek - Rzepiela
  2. Alicja Budzińska
  3. Janusz Koń
  4. Tomasz Kozak

 

 

Dąbrówka

 

SOŁTYS:

 Jolanta Chmielowiec

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Magdalena Łuczak
  2. Sylwia Karaś 
  3. Marzanna Oleksak
  4. Alina Olszówka

 

 

 

 

 

 

Glinianka

 

SOŁTYS:

Joanna Poźniak 

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Wiesław Butryn
  2. Konrad Nikolas
  3. Agnieszka Puk
  4. Helena Grzybowska

 

 

Huta Deręgowska

 

SOŁTYS:

Krzysztof Grzybowski 

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Elżbieta Bąk
  2. Małgorzata Bieńko
  3. Zenon Dworak
  4. Małgorzata Grzybowska

 

 

Kurzyna Mała

 

SOŁTYS:

Zofia Andrasik

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Michał Barwa
  2. Piotr Barwa
  3. Marek Bieńko
  4. Mariusz Żywko

 

 

Kurzyna Średnia

 

SOŁTYS:

Agnieszka Budzyńska 

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Mariusz Solan
  2. Stanisław Przemykalski
  3. Grzegorz Tapper
  4. Kazimierz Siembida

 

 

 

 

 

 

Kurzyna Wielka

 

SOŁTYS:

Franciszek Frączek

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Anna Majcher
  2. Krzysztof Frączek 
  3. Zbigniew Mila
  4. Marcin Rusinek

 

 

Wólka Bielińska

 

SOŁTYS:

Barbara Maciocha

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Marta Bednarz
  2. Alina Grzybowska
  3. Ryszard Puk
  4. Halina Stecyk

 

 

Wólka Tanewska

 

SOŁTYS:

Bogusław Tofilski 

 

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

  1. Anna Cielepak
  2. Janusz Wołoszyn
  3. Karol Wołoszyn 
  4. Anna Dziechciarz - Mruk