Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Przedsiębiorczość w Powiecie Niżańskim

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Przedsiębiorco, zareklamuj się w folderze „Przedsiębiorczość w Powiecie Niżańskim”.

Stowarzyszenie Pracowników, Absolwentów i Przyjaciół Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku oraz Powiat Niżański wspólnie realizują projekt „Przedsiębiorczość w Powiecie Niżańskim” w ramach którego zaplanowane jest wydanie folderu pod tym samym tytułem.

Zapraszamy firmy, które mają siedzibę na obszarze LGD/na terenie powiatu niżańskiego, do zaprezentowania się w tym folderze.

Zainteresowanych przedsiębiorców proszę o przesłanie krótkiej informacji o firmie: nazwa firmy, adres, właściciel, kontakt telefoniczny, e-mail, adres strony internetowej, profil działalności firmy/branża (krótko, 2-3 zdania), ewentualnie logo firmy.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: promocja@powiatnizanski.pl w terminie do dnia 23 maja 2022 r. (poniedziałek).      

 

 

Folder „Przedsiębiorczość w Powiecie Niżańskim” realizowany jest w ramach zadania „Przedsiębiorczość w Powiecie Niżańskim” realizowanego w ramach Projektu Grantowego pn. „Promocja przedsiębiorczości oraz rozwój współpracy gospodarczej na obszarze LGD Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej" realizowanego przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020.

Autor: Andrzej Drzewi

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-05-19 08:12:28przez: Andrzej Drzewi
Opublikowano:2022-05-19 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:96

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo