Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Miasto Ulanów

Komunikaty

Artykuły

 • Protokół z konsultacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

  Protokół z konsultacji Programu współpracy gminy Ulanów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok 

  Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów przedłożył w ramach konsultacji projekt Programu współpracy gminy Ulanów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok.

  Konsultacje projektu programu odbyły się w formie pisemnej poprzez umieszczenie na stronie internetowej Gminy i Miasta Ulanów, w Biuletynie informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy i Miasta w Ulanowie.

  Zaproszeni przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z terenu gminy Ulanów mogli wyrazić opinię i uwagi na temat przedstawionego projektu. Opinie można było przedkładać w dniach od  05.11.2021r. do 16.11.2021r.

  W przewidzianym terminie nie wpłynęły żadne uwagi ani opinie do przedłożonego projektu Programu.

                                                                                                                                    /-/ Stanisław Garbacz

                                                                                               Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów                                                                                                                                            

    Ulanów, dnia 25.11.2021r.

   

   

  Czytaj Więcej o: Protokół z konsultacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi
 • Dokumentacja przebudowy drogi powiatowej

  Rozpoczynają się prace nad dokumentacją przebudowy drogi na odcinku Ulanów – Rudnik nad Sanem

  W Starostwie Powiatowym w Nisku, 8 listopada br., Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Adam Mach podpisali umowę na opracowanie dokumentacji projektowej do zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1060R Ulanów – Rudnik wraz z przebudową mostu na rzece San”, z przedstawicielem wykonawcy firmy AXIAL Bartoszem Tomczakiem.

  Koszt wykonania dokumentacji to 399 811,50 zł, w całości zostanie finansowany ze środków pochodzących z budżetu Państwa.

  Zadanie będzie wykonane w dwóch etapach. Termin zakończenia pierwszego etapu przewiduje się na koniec roku 2021, natomiast etap drugi to rok 2022.

  –– Przebudowa drogi powiatowej Ulanów – Rudnik wraz z przebudową mostu na rzece San, to kolejna planowana inwestycja drogowa, która nie tylko wpłynie na lepsze warunki dla kierowców poruszających się po drogach naszego Powiatu, ale również zwiększy bezpieczeństwo pieszych oraz cyklistów. Wykonanie kompleksowej dokumentacji na to zadanie pozwoli w przyszłości ubiegać się o środki na jego realizację – mówi Starosta Robert Bednarz.

  Źródło: Starostwo Powiatowe w Nisku

  Czytaj Więcej o: Dokumentacja przebudowy drogi powiatowej

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-14 14:05:16przez: Paweł Pasztaleniec
Opublikowano:2021-05-14 00:00:00przez: Paweł Pasztaleniec
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta Ulanów
Odwiedziny:5989

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo