Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Święto Wszystkich Strażaków

Święty Florian

Święto strażaków i straży pożarnej, chociaż oficjalnie ustanowione dopiero w 2002 r., od setek lat obchodzone jest w Polsce w dniu imienia patrona tej grupy zawodowej, św. Floriana.

„Dzień Strażaka” to święto tych, którzy pełnią piękną służbę, ale często niebezpieczną i pełną zagrożeń. Z tej okazji pragnę złożyć Wszystkim Strażakom, a przede wszystkim Ochotnikom z Gminy i Miasta Ulanów najserdeczniejsze podziękowania i najlepsze życzenia. Dziękuję za ofiarność i strażacką posługę niesienia pomocy, ratowania życia, zdrowia i mienia.

Życzę Wam Szanowni Strażacy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu obowiązków. Niech bezinteresowna służba na rzecz mieszkańców gminy, będzie również wyrazem ciągłej pracy nad sobą oraz doskonaleniem Waszych własnych umiejętności i charakterów. Niechaj ta trudna praca, pełna nieprzewidywalnych wyzwań, będzie dla Was przede wszystkim źródłem osobistej satysfakcji oraz powodem do dumy w myśl dewizy: „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Składam Wam także życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Stanisław Garbacz

Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-04 14:50:31przez:
Opublikowano:2021-05-04 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:81

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo