Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Opieka wytchnieniowa 2021 w naszej gminie

W ramach zajęć pn. "Prowadzenie opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego dla niepełnosprawnych mieszkańców Gminy i Miasta Ulanów" zajęciami objęto 19 osób niepełnosprawnych. Opieka jest realizowana w Szkole Przysposabiającej do Pracy w Ulanowie oraz w domu rodzinnym podopiecznych stowarzyszenia. Zajęcia skupiają się na zapewnieniu opieki osobom z niepełnosprawnością oraz na zorganizowaniu czasu w sposób ciekawy i atrakcyjny. W ramach zajęć stacjonarnych odbywają się spacery po najbliższej okolicy, gry i zabawy sportowe, zajęcia kulinarne i plastyczne. Zorganizowano też spływ galarem po Sanie, wyjazd do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli na warsztaty plastyczne oraz wystawę prac i zdjęć pt. "Podróż do Japonii", wyjazd do Rezerwatu "Prządki" i do Fabryki Czekolady w Korczynie.

Na realizację zadania Gmina pozyskała środki z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej ze środków Funduszu Solidarnościowego w kwocie 75 800 zł.

Autor: Paweł Pasztaleniec

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-23 12:22:02przez: Paweł Pasztaleniec
Opublikowano:2021-08-23 00:00:00przez: Paweł Pasztaleniec
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta Ulanów
Odwiedziny:1073

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo