Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Dokumentacja przebudowy drogi powiatowej

Rozpoczynają się prace nad dokumentacją przebudowy drogi na odcinku Ulanów – Rudnik nad Sanem

W Starostwie Powiatowym w Nisku, 8 listopada br., Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Adam Mach podpisali umowę na opracowanie dokumentacji projektowej do zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1060R Ulanów – Rudnik wraz z przebudową mostu na rzece San”, z przedstawicielem wykonawcy firmy AXIAL Bartoszem Tomczakiem.

Koszt wykonania dokumentacji to 399 811,50 zł, w całości zostanie finansowany ze środków pochodzących z budżetu Państwa.

Zadanie będzie wykonane w dwóch etapach. Termin zakończenia pierwszego etapu przewiduje się na koniec roku 2021, natomiast etap drugi to rok 2022.

–– Przebudowa drogi powiatowej Ulanów – Rudnik wraz z przebudową mostu na rzece San, to kolejna planowana inwestycja drogowa, która nie tylko wpłynie na lepsze warunki dla kierowców poruszających się po drogach naszego Powiatu, ale również zwiększy bezpieczeństwo pieszych oraz cyklistów. Wykonanie kompleksowej dokumentacji na to zadanie pozwoli w przyszłości ubiegać się o środki na jego realizację – mówi Starosta Robert Bednarz.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nisku

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-17 13:13:21przez:
Opublikowano:2021-11-17 00:00:00przez: Magdalena Hasiak
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:606

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo