Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

XLVIII nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Ulanowie w dniu 07 grudnia br.

Dnia  07 grudnia 2023r. tj.  czwartek o godz. 14.30 w Urzędzie Gminy i Miasta Ulanów odbędzie się XLVIII nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Ulanowie.

Porządek obrad sesji:

  1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie przyznania dotacji Parafii pod wezwaniem św. Onufrego i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, na prace konserwatorskie, restauratorskie, roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  3. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie przyznania dotacji Parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Barbary w Ulanowie, na prace konserwatorskie, restauratorskie, roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  4. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie przyznania dotacji Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Św. Wojciecha w Bielinach, na prace konserwatorskie, restauratorskie, roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  5. Zamknięcie obrad sesji.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie
                    / - /  Wacław Piędel                                              

Autor: Anna Konior

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-12-06 14:21:14przez: Anna Konior
Opublikowano:2023-12-06 00:00:00przez: Wacław Rzekęć
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:214

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo