Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Uregulowanie gospodarki wodnej i ściekowej na terenie Gminy Ulanów

Zostały zakończone prace ujęte w zadaniu „Uregulowanie gospodarki wodnej i ściekowej wraz z przebudową ujęcia i stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Ulanów” w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”, objętego PROW na lata 2014-2020. Po przeprowadzonym postepowaniu przetargowym przystąpiono do realizacji w/w zadania.

Tablica informacyjna projektu uregulowania gospodarki wodnej i ściekowej

W ramach umowy wykonano:

  • Rozbudowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej w miejscowości Glinianka – gmina Ulanów .
  • Rozbudowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej w miejscowości Wólka Tanewska – gmina Ulanów .
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią w miejscowości Dąbrówka.
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami w miejscowości Kurzyna Wielka, Kurzyna Średnia i Kurzyna Mała.
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią w miejscowości Bieliny - Rędziny
  • Uregulowanie gospodarki wodnej na terenie gminy Ulanów wraz z ujęciem wody i modernizacją stacji uzdatniania wody w miejscowości Bieliniec.

Wykonawcą zadań była firma Zakład Budowlano – Instalacyjny Grzegorz Falger 37-122 Albigowa 34A. W dniu 04-09-2020 r. zawarto umowę i przekazano plac budowy. Wartość robót 3 075 000,00 zł

Celem projektu było poprawienie gospodarki wodno-ściekowej poprzez budowę kanalizacji sanitarnej na długości 6,831 km z przepompowniami i sieci wodociągowej o długości 1,25 km, wraz z przebudową ujęcia i stacji uzdatniania wody, co przyczyni się do poprawy warunków bytowych mieszkańców oraz warunków prowadzenia działalności gospodarczej na terenie gm. Ulanów.

Nowa stacja uzdatniania wody, widok z zewnątrz

Wnętrze nowej stacji uzdatniania wody

Autor: Paweł Pasztaleniec

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-13 08:49:26przez: Paweł Pasztaleniec
Opublikowano:2021-07-13 00:00:00przez: Paweł Pasztaleniec
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta Ulanów
Odwiedziny:3016

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo